ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ-АНКЕТИ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГОВОГО КРЕДИТУ ДЛЯ МОЛОДІ

 

Відділення Держмолодьжитла «Житомирське регіональне управління» повідомляє про наявність коштів для надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам пільгових кредитів для будівництва( реконструкції) та придбання житла для молодів обсязі 1500 000,00 гривень.

№ з/п

Реєстраційний номер

П.І.Б.

Дата реєстрації

Примітка

1

124

Калінчук Володимир Миколайович

26.04.23

 

Шановний заявник, Вам необхідно протягом 10 робочих днів (а саме з 31.10.2023р. по 13.11.2023р. включно) ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту та пакет необхідних документів  до Відділення Держмолодьжитла "Житомирське регіональне управління".

Якщо Ви не маєте наміру або можливості в даний час отримати кредит, Вам необхідно звернутися з заявою про відмову до Відділення Держмолодьжитла "Житомирське регіональне управління".

Якщо кандидат з причин особистого характеру відмовляється від надання кредиту, він втрачає право на отримання кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі (вважається таким, що виключений з черги).

В подальшому такий кандидат може  повторно зареєструватися в черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви-анкети на загальних підставах та за умови його відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 488.

При цьому, його попередній реєстраційний номер в черзі на участь в програмі не зберігається.

Якщо кандидатом у зазначений вище термін не надано Заяву про надання кредиту з додаванням необхідних документів, відділенням фонду складається Акт про неявку особи та неподання заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла. При цьому, такий кандидат  втрачає право на отримання кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі (вважається таким, що виключений з черги).

В подальшому такий кандидат може повторно зареєструватися в черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви-анкети на загальних підставах за умови його відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 488.

При цьому його попередній реєстраційний номер в черзі на участь в програмі не зберігається.

Важливо!!! Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.