ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТРЕТЬОГО ТУРУ

22 жовтня, за допомогою рандомного (випадкового) процесу, відбувся черговий відбір майбутніх позичальників Держмолодьжитла у  міжнародному проекті «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Враховуючи досвід першого етапу, на цей раз з 20860 кандидатів випадковим чином було визначено 300 переможців.      

Більш детальна інформація про результати попередніх етапів проекту та третій відбір переможцівміститься на сайті Держмолодьжитла.

    
Vitaemo oplesky

 

   Ми  вітаємо з перемогою у відборі кандидатів за цим переліком:

 

ПІП

Унiкальний номер заявки

1

Черненко Микита Васильович

60000012

2

Волошина Катерина Валеріївна

60000055

3

Турлак Дмитро Андрійович

60000003

 

 

Найближчим часом з усіма переможцями обов‘язково зв‘яжуться наші фахівці щоб надати, у разі необхідності, додаткові консультації та поради, узгодити дати та час відвідування офісу регіонального управління. Запевняємо, що жодне ваше питання не залишиться без відповіді.

    На вибір об‘єкту кредитування та збір необхідних документів у вас, шановні переможці є 20 календарних днів.

     Цілком можливо, що дехто з вас, обраних сьогодні переможців, опиниться не зовсім готовим до отримання кредиту саме зараз? Нічого незвичайного та фатального у цьому немає. Практично за усіма напрямками нашої роботи спостерігаються відмови від, здавалось би, бажаної допомоги. Тому просимо, у такому випадку, письмово повідомити нас про свою відмову від отримання кредиту на цей. І нагадуємо, що у разі відмови залишається можливість взяти участь у наступних розіграшах проєкту. Правда для цього потрібно буде знову подати заяву про намір, оскільки чинний індивідуальний ідентифікатор буде заблокований програмою, як використаний.

Нагадаємо також про те, що в країні 22 жовтня зафіксовано новий антирекорд у кількості нових захворювань на COVID-19. А саме 23 785, тобто майже на 3 000 осіб більше загальної кількості кандидатів на пільговий кредит. За статистичними даними Україна за кількістю добових летальних випадків на 3 місці у світі та на 2 – в Європі.

Бережіть себе та оточуючих! Залишайтесь живими!

Слідкуйте за новинами та оголошеннями.

Ми працюємо для вас.