ВІТАЄМО ПЕРШОГО ПЕРЕМОЖЦЯ РАНДОМНОГО ВІДБОРУ З ПІДПИСАННЯМ КРЕДИТНОГО ДОГОВОРУ!

01 жовтня 2021 року, відбулося укладання договору іпотеки з першим у Житомирській області отримувачем іпотечного кредиту, що видається в рамках проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо  переміщених осіб» за рахунок коштів гранту, наданого Урядом Німеччини через Кредитну Установу для Відбудови (KfW).

          Перший  в регіоні кредит  відповіднодо Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо  переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451 під 3% річних у гривні на 20 років  отримала   родина  переселенців  з  Луганської  області,   яка мешкає   в Житомирі. На програму пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KFW), успішно зареєструвались через Портал Дія.       

Родина Ігоря та Олени ще у 2014 році була змушена виїхати з рідної домівки в Луганській області та переїхати до Житомира. Другий рандомний відбір кандидатів, який відбувся 31 серпня 2021 року, став справді щасливим для сім’ї Мазуренко.

Щиро вітаємо родину Мазуренко Ігоря, яка виховує двох дітей!

Бажаємо родині щасливого життя у власній оселі!